Královská hra – doplňková hra

V loterii Šťastných 10 máte možnost se také zapojit do doplňkové hry, Královská hra. Princip této hry je velice snadný. Číslo, které je taženo jako první, nazýváme jako Královské číslo.

Co je královská hra

Pokud se královské číslo shoduje z některým z tipovaným číslem, vyhráváte víc! Vklad královského čísla odpovídá vkladu šťastných 10, to znamená, že když váš vklad bude 10 Kč, v tomto případě bude 20 Kč a šance na výhru je tedy vyšší.

Možnost vyhrát máte hned dvakrát denně na webu sazky. Slosování probíhá v poledne a večer. Výsledky nalezenete na našem webu.

Videonávod

V Sazce pro hráče připravili výstižné video, co je to královská hra.

Přejeme vám mnoho štěstí, ať královské číslo je přímo to vaše. A pokud to nevyšlo, nezoufejte a vsaďte si znovu. A pamatujte na zlaté příslovi “Kdo nehraje, nevyhraje”.

O Šťastných 10

Loterijní hru provozuje česká společnost Sazka, která disponuje licencí České národní banky. Jedná se o stabilní a léta prověřenou společnost, která vyplácí vaše výhry.

Šťastných deset 10
© Copyright 2020 OnlineLoterie.cz Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost. Účast na hazardní hře může být škodlivá. Pouze pro starší 18 let. Informace na webu nejsou oficiální a je potřeba si je ověřit.