Kontakt

Tento web tvoří naše tříčlenná redakce z dobrovolného zájmu. Jsme studenti, kteří jsou nadšení z online loterií a nejvíce z loterie Šťastných 10, o které je psán tento web. Shromažďujeme výsledky losování, abyste je měli neustále po ruce.

Dokonce se lze přihlásit k webovým notifikacím, aby vám další slosování neuteklo. Výsledky publikujeme nejpozději půl hodiny po slosování.

Jsme vám k dispozici na tel. čísle +420 736 678 879, kde můžete podávat vaše podněty, co vylepšit a přidat na tento portál.

Proč Šťastných 10?

Náš kamarád Petr vyhrál několik milionů a my jsme připraveni jeho úspěch zopakovat. Dostali jsme od něj přesný postup, který nyní sdílíme i s vámi.

O Šťastných 10

Loterijní hru provozuje česká společnost Sazka, která disponuje licencí České národní banky. Jedná se o stabilní a léta prověřenou společnost, která vyplácí vaše výhry.

Šťastných deset 10
© Copyright 2020 OnlineLoterie.cz Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost. Účast na hazardní hře může být škodlivá. Pouze pro starší 18 let. Informace na webu nejsou oficiální a je potřeba si je ověřit.