Jak si vsadit Šťastných 10

Ve hře tipujete čísla, o kterých si myslíte, že padnou ve slosování. Nejprve se zaměříme, kde si svůj tiket můžete vsadit a v druhé části jak vsadit.

Kde si vsadit tiket

V dnešní online době je nejpopulárnější sázení online, jelikož vám šetří čas i vydanou energii. Online lze sázet na webu Sazky, která Šťastných 10 již přes 20 let provozuje.

Jestliže jste ze staré školy nebo chcete okusit magii papírového tiketu, koupíte jej na každém rohu. Stačí se zeptat u vás v trafice nebo na poště, určitě vás rádi uvidí 🙂

Jak si vsadit

Princip je jednoduchý. Vaším cílem je vybrat čísla od 1 do 80. Čím více čísel si vsadíte, tím zvyšujete vaše šance na případnou výhru.

Jak se losuje

Losuje se z jednoho osudí vždy 20 čísel.

Doplňkové hry

V rámci této hry můžete přidat Královské číslo nebo ze zúčastnit Šance milion.

Jak vyplnit sázenku

Kdy se losuje

Losuje se 2x denně a to v poledne a večer. Výsledky naleznete po slosování na našem webu.

O Šťastných 10

Loterijní hru provozuje česká společnost Sazka, která disponuje licencí České národní banky. Jedná se o stabilní a léta prověřenou společnost, která vyplácí vaše výhry.

Šťastných deset 10
© Copyright 2020 OnlineLoterie.cz Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost. Účast na hazardní hře může být škodlivá. Pouze pro starší 18 let. Informace na webu nejsou oficiální a je potřeba si je ověřit.