Jak se vypočítavají výhry v loterii

Možná jste se někdy zamysleli, jakým způsobem se výhry v loterii Šťastných 10 vypočítavají. Možná vám tyto informace pomůžou k lepší strategii v sázení výherních tiketů. A pokud ne, přinejmenším se něco nového dozvíte a potvrdíte si, že losování není zfalšované.

Výpočet výše výhry

Výhra záleží na počtu vsazených a uhodnutých čísel a na výši vašeho vkladu. Čím více čísel správně tipnete, tím vyšší bude koeficient, kterým se vklad vynásobí, výsledkem je vaše výhra.

Příklad

Vsadili jste 10 Kč a zaškrtli 10 čísel ve sloupci a uhodili jste všech 10 čísel. 10 kč, které jste do hry vložili, vynásobte koeficientem 200 000 a vaše výhra v tomto případě činí 2 000 000 Kč

Pokud vsadíte 6 a více čísel a žádné neuhodnete, vklad dostenete zpět. Šanci na výhru máte hned dvakrát denně.

Společnost Sazka, která provozuje tuto loterijní hru vám přináší video, které vám tuto problematiku objasní. Video je v českém jazyce.

O Šťastných 10

Loterijní hru provozuje česká společnost Sazka, která disponuje licencí České národní banky. Jedná se o stabilní a léta prověřenou společnost, která vyplácí vaše výhry.

Šťastných deset 10
© Copyright 2020 OnlineLoterie.cz Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost. Účast na hazardní hře může být škodlivá. Pouze pro starší 18 let. Informace na webu nejsou oficiální a je potřeba si je ověřit.